PRÁZDNINY U PAVLÍNY

 

Letní i během roku. Nabízím dospívajícím dámám prožití prázdnin v přírodě, v kolektivu prima holek, mezi zvířaty a při příjemných aktivitách i bytí v odpočinku.

Prožitkový pobyt s koňmi není koňský tábor. Nejde nám v prvé řadě o ježdění. Pokud je právě toto vaše priorita, pak je mnoho jízdáren, které nabízejí to, co chcete. U nás jde více o cítění sebe sama, druhých lidí a také koní. Propojujeme se společně se světem přírody, s koňmi. Učíme se s nimi komunikovat na více úrovních.

Společně vytváříme ženský kruh, kde sdílíme své radosti a starosti. Řešíme výzvy a problémy spojené s někdy náročným dospíváním. Tato proměna je ve vás při pobytu podpořena silou ženského kruhu a silnou, transformační energií koní. Cvičíte se a posilujete v emoční rovnováze, v pochopení každodenních situací, vztahů a lásce sama k sobě.

Tento pobyt vznikl z touhy vytvořit podpůrné prostředí, které jsme já a jiné dospělé ženy neměly během svého dospívání. A toužily jsme po něm. Nyní s nasbíranými různorodými životními zkušenostmi a s radostí tvořím takovéto prostředí, kde můžete načerpat spoustu prospěšných informací a podpory pro tvoření zdravého vztahu samy k sobě a tedy i ostatním bytostem. A tak si můžete ušetřit mnoho bolestí, kterými jsme prošly my starší generace, jen protože jsme nevěděly, jak se sebou zacházet.

Vytváříme laskavé prostředí, kde se hýčkáme, jsme s koňmi, tancujeme, cvičíme, malujeme si tělo henou, jíme skvělé jídlo, sdílíme své prožitky, koupeme se, procházíme se malebnou krajinou předhůří Šumavy atp.

Koně pozorujeme, naciťujeme se na ně, hrajeme si s nimi, děláme různá cvičení, překonáváme překážky. Pracujeme hodně ze země, jde nám o vytvoření hlubokého vztahu, plného vzájemné důvěry více než o samotné ježdění. Na koni se svezeme v momentě, kdy vše funguje ze země. Tím je podpořena nejen bezpečnost všech zúčastněných, ale jde zde především o budování uvědomění, že kůň je partner stejně tak jako jakákoli jiná živá bytost. Není to sportovní náčiní, které slouží k uspokojení našich potřeb. Díky tomu si více uvědomujete i vztah samy k sobě.

Učíme se naslouchat svému tělu. Pracujeme s dechem. A opět to vše se okamžitě promítne na vztahu s koněm. Koně jsou po celou dobu v roli terapeutů, pomocníků, kteří vám zrcadlí vaše vnitřní rozpoložení a jak právě to ovlivňuje ba tvoří reakce vnějšího světa na vás.

Cena: 5300 Kč
Cena zahrnuje kurzovné, ubytování, vegetariánsko-veganskou stravu.
Počet účastníků omezen.

Mám zkušenost např. se šikanou ze strany spolužáků i učitele a jejím řešením, s nesebevědomím přeměněným na sebevědomí, s nenávistí k vlastnímu tělu až po jeho milování, porovnávání se s druhými, strach, že je se mnou něco špatně atd. To jsem také prožívala a dnes vím, jak to bylo zbytečné. Samozřejmě jsem řešila vztahy s klukama a zda mě bude někdo mít rád?! Představte si, že má! 🙂 Dále téma násilí a agrese ze strany mužů – zde jsem došla k pochopení, proč se to vše stalo a jak se tomu mohu vyvarovat, zažila jsem složité rodinné vztahy a zjistila jsem, že vše se dá změnit! A mnohá další témata, která jsem prožila a velmi se z nich poučila, s vámi chci sdílet.

Přihlášení můžete psát na email: pavlina.koubkova@konskaporadna.cz nebo volat na tel.739 300 700.

Těším se na vás,

Pavlína

 

  ZPĚT NA PŘEHLED SLUŽEB