ŽIJETE VAŠÍ NEJVYŠŠÍ RADOSTÍ?

ŽIJETE VAŠÍ NEJVYŠŠÍ RADOSTÍ?

Jak ji poznáte?! Jak poznáte, že roky neutíkáte sami před sebou? Jak poznáte, že se sami před sebou neschováváte tím, že si myslíte, že jste šťastni a přitom nejste?

Je to docela zapeklitá věc. Můžete si totiž roky myslet, že dělátě nebo žijete něco, co vás naplňuje. A přitom se za to jen schováváte. Odpovězte si na tuto otázku: Jaká práce mě naplňuje? Co dělám nebo co chci dělat?

Pak otočte prst směrem k sobě a tuhle práci začněte dělat pro sebe!

Mě bavilo a naplňovalo starat se o druhé, pro zaměstnavatele pracovat s nasazením jako bych pracovala na vlastním, uklízet domovy a pracovní prostředí druhých a dělat je útulné, bavilo mě vařit pro druhé, masírovat je, pomáhat jim duchovně růst, starat se o koně druhých a dávat jim maximální péči, které jsem byla schopna. Jen na svá zvířata jsem měla málo času, budování svého domova jsem odsouvala na později a už vůbec jsem nemyslela na sebe. Stále jsem měla pocit, že je potřeba být tu pro druhé. A do značné míry mě to bavilo. Jen jsem cítila často smutek a nevěděla z čeho plyne. Pak se mi také několikrát stalo, že když už to byl vážně vělký extrém vychýlený směrem k druhým lidem, tak jsem měla úrazy, byla nemocná nebo měla problémy se svými zvířaty. Až pak jsem zvolnila. Věděla jsem, že něco je špatně, ale stále jsem to nechtěla vidět celé. A proč? Těch důvodů se najde u každého z nás hned několik. Naučené a převzaté vzorce z rodiny, strachy, nejistoty z tohoto i minulých životů, kolektivní programy o tom, co je a není sobeckost atd.

Máte někdy pocit, že jste „TO“ VĚDĚLI?! Jen jste se TÍM neřídili?! Naše intuice nám často vysílá signály, jemné i více transparentní a my přesto odoláváme. PROČ? Čeho se doopravdy člověk bojí? Oproti nám mají zvířata jednu výhodu. Když něco cítí, dají to prostě znát. Nečekají na později. Projeví se okamžitě. V dobrém i agresivním.

Mě už to sebepotlačování a podceňování stačilo. 😀 Je mi v tom pomocníkem i metoda Access Bars, která nám pomáhá stimulováním energetických bodů na hlavě uvolnit staré vzorce a programy a dává prostor novým. Kdy věci lépe a klidněji plynou. Vše staré se rozpouští. A nové se plynuleji, rychleji a radostněji tvoří.

Přeji nám všem vystoupení ze starých programů a radostné užívání si svých tužeb a snů!

About the Author

Leave a Reply