KŮŇ MUCHAŘ, ČLOVĚK MUCHAŘ

KŮŇ MUCHAŘ, ČLOVĚK MUCHAŘ

Jaká je příčina koňského muchaření? Věřte, nevěřte, opět to má souvislost s člověkem.

Rovina příznaků: nekonečné drbání, svědění a nervozita z hmyzu, drbání ocasu a hřívy do krve, alergie na hmyz; výskyt období od jara do podzimu

Tato i jiné alergie u koní jsou způsobené tím, že imunita selhává. Dané jest spojeno s člověkem. Protože u zvířat, která žijí ve volné přírodě se tyto problémy nevyskytují. Zatímco zvířata, která žijí v zajetí, jsou otevřena přijímání energií od lidí. A s tím to vždy sousvisí. Při alergii imunita se bortí. A tento znak velí člověku neuzavírat se před nepříjemnými věcmi. Umět ubránit sebe před přílišným tlakem druhých. To je nejsilnější rovina, která se obecně týká alergií. Je důležité přijmout i odlišnosti názorů a stanovisek bez odsudků a projevů agrese.

Muchaření

Citlivost na hmyz, která je přirozeně spojená s obdobím, kdy hmyz je. Je alergie, zrcadlení člověku, aby si dovolil být přirozený, takový jaký skutečně je. Přestal se bát, že o něj není postaráno, protože o všechny ve Vesmíru je postaráno. Jak o zvířata, tak o lidské pokolení. Být v souladu s přírodou, přestat jí jakkoliv odporovat a důvěřovat přirozenému řádu, který je v přírodě nastaven. Být k přírodě bdělý a vnímat jí. Přestat se ohánět, že by něco mohlo být špatně. Všechno se děje, tak jak má.

About the Author

Leave a Reply